Засідання кафедри туристичного бізнесу та рекреації №2

відбудеться 10 вересня 2024р. о 10.50

Для підключення в дистанційному режимі: Zoom 725 510 7230 Код 366211

Порядок денний:

1. Про перерозподіл навчального навантаження викладачів (зав.каф. Добрянська Н.А., доц. Шекера С.С.)
2. Про створення та обговорення проєкту ОНП «Міжнародний туристичний бізнес та гостинність» третього рівня вищої освіти за спец. 242 «Туризм і рекреація» (зав.каф. Добрянська Н.А., викладачі)
3. Про затвердження переліку та плану роботи наукових гуртків ОНТУ у 2024-2025 н.р. (керівники наукових гуртків)
4. Про затвердження складу журі, підготовку та проведення І етапу всеукраїнських студентських наукових робіт зі спеціальності (зав.каф. Добрянська Н.А., викладачі)
5. Про затвердження складу журі, підготовку та проведення І етапу всеукраїнської студентської олімпіади з спец. 242 Туризм і рекреація з «Туризмознавство» та навчальної дисципліни «Рекреалогії» (зав.каф. Добрянська Н.А., викладачі)
6. Про підготовку та проведення Науково-практичного форуму з міжнародною участю присвяченому Всесвітньому Дню туризму: «Сільський зелений туризм: влада, бізнес, наука та освіта в єдиному векторі розвитку» (зав.каф. Добрянська Н.А., викладачі)
7. Проведення інструктажів (з ТБ, ОП, ПБ)
8. Щодо антикорупційної політики в ОНТУ і на кафедрі.