Видатні випускники

Olga ShepelevaШепелева Ольга. «Ніщо так не розвиває розум, як подорожі», я згодна з автором
(Еміль Золя) на всі сто відсотків. Після сумісної з членами кафедри ТБтаР поїдки на
міжнародне стажування до Грузії, я настільки захопилась цією неоднозначною,
багатогранною і цікавою спеціальністю одразу вирішила вступати до ОНАХТ. Моя
магістерська робота була присвячена розвитку еногастрономічного туризму в Одеській
області. Досі вважаю, що сьогодні як ніколи важливо розвивати внутрішній туризм, адже
наша країна має багатий турисько-рекреаційний потенціал та історико-культурні ресурси!
Далі здійснилася моя давня мрія працювати викладачем і я з захопленням продовжую
вивчати Туризм з усіх його сторін, адже це «жива» спеціальність, яка постійно змінюється
та вдосконалюється. У 2020 році з успіхом захистила свою магістерську дипломну роботу,
але давнє бажання розвиватися як науковець, особливо у такій спеціальності як Туризм
сприяло моєму вступу до аспірантури!
У липні 2020 року пройшла стажування у ТОВ «Поехали с нами». Туристичні
подорожі змінюють нас, допомагають нам рости та розвиватися, наділяють нас
позитивними емоціями. Моя наступна мрія – вміти надихати наших студентів любити
свою спеціальність, бажати постійно пізнавати нове, відкривати нові напрямки і
створювати захоплюючі та вражаючі маршрути, і водночас бути професіоналами у своїй
справі, найкращими фахівцями з туризму!Студент магістр спеціальності “Туризм” Кабаєв Владислав, український футболіст, нападник клубу «Чорноморець».  У липні 2011 року став гравцем ФК «Чорноморець». На професійному рівні дебютував 23 червня 2011 року в матчі другої ліги між «Чорнunnamed (1)оморцем-2» і Плисківського «Єдність». У вересні того ж року був переведений в молодіжну команду «Чорноморця», де відразу ж став одним з основних гравців. У першій команді «Чорноморця» дебютував 7 серпня 2014 в матчі Ліги Європи проти хорватського «Спліта», замінивши на 90-й хвилині Євгена Зубейко. 23 серпня того ж року провів перший поєдинок в Прем’єр-лізі, вийшовши замість Віталія Балашова на заключні 4 хвилини в грі проти київського «Динамо». З лютого наступного року став гравцем основного складу «моряків». З огляду на стан «Чорноморця» після відходу багатьох ключових виконавців і тренера Григорчука, номінальний форвард Кабаєв більше часу і роботи проводив в півзахисті, переважно на правому фланзі, розриваючись між спробами бачити і стримувати атакуючі дії в матчах проти серйозних команд. Перед початком наступного сезону був обраний віце-капітаном «Чорноморця».CAM00545Щукіна Вероніка, студентка спеціальності “Туризм”. Кандидат в майстри спорту України (КМСУ). Член резерву збірної України зі стрільби кульової з гвинтівки. Призер чемпіонатів Одеської області в особистому та командному первенствах.Прізёр чемпіонатів України в командній першості.
Займається в Одеському обласному стрілецько-спортивному клубі (ООССК) з 2012 року. Призер обласних студентських ігор серед ВНЗ.

Скан_20160912 (2)

 Мезенцев Виталий 1Віталій Юрійович Мєзєнцев, випуск 2017 рік
1) в Україні: співорганізатор міжнародного фестивалю «Порохова вежа»
2) у світі: учасник та співорганізатор боїв у команді «Warriors of Light»
3) менеджер «Гіпнофобія. Хоррор квест в Одесі»Мезенцев Виталий 2

IMG-0655Дар’я Гуляєва – директор ФОП «We travel». Обираючи ВУЗ, мріяла навчатись біля моря в Одесі. Вибір спеціальності Туризм був свідомий. Проходила міжнародну практику у Туреччині у провідного туроператора Tez tour, 2014 р.  Наступного року робота в Anex tour, 2015 р.
Завдяки набутому практичному досвіду без перешкоди мала змогу влаштуватись в різних туристичних агенціях м. Одеси:
– 2015-2016 рр. туристична агенція Горячие туры;
– 2016-2017 рр. туристична агенція Бумеранг тур;
– 2017-2019 рр. туристична агенція Хороший отдых;
–  2019 рр. мережа туристичних агенцій Поехали с нами.
– Відтепер – директор ФОП «We travel».
Працюючи в туризмі, відвідала навчальні тури в Чорногорію, ОАЄ, Туреччину, Єгипет. Бажаю майбутнім абітурієнтам спеціальності Туризм ніколи не здаватись, йти вперед! Все найцікавіше тільки починається. Все буде туризм.

Дар’я у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/wetravelcompanyua
https://wetravel.companyМокан Альбіна Мокан – засновниця туристичного онлайн-сервісу з розробки індивідуальних маршрутів Culture travel та співвласниця ТОВ «Реальний тур».
Закінчила Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю Туризм. За час навчання проходила міжнародні практики у провідних туроператорів Tez tour, Kilit Global, Biblio Globus. Туризм вивчала відразу на практиці:
– 2015-16 рр. проходила практику у міжнародного туристичного оператора Tez Tour & KilitGlobal Turkey та Exclusive Travel Turkey;
– 2016 р. проходила практику в Німеччині, мережа Burger King. Подорожувала Німеччиною і встигла побувати в сусідніх країнах;
– У 2017-2018 рр. працювала в туристичного оператора Sayama Travel Thailand (Thailand).

Сфера туризму багатогранна і мінлива. Стандартний туристичний продукт поступово втрачає свої позиції, адже на зміну приходять більш універсальні, зручні та доступні системи бронювання. Ідея створення Culture
travel з`явилася в процесі роботи. Мотивом було створити сервіс, де кожна людина легко і швидко зможе зібрати собі тур. Інструментів для цього достатньо, головне, орієнтуватися в потоці інформації та привабливих цінах.

Альбіна у соціаних мережах:
@albina_mokan
@culture_travel_
https://www.facebook.com/albina.mokanyТетяна Кухаренко– бортпровідник WINDROSE airlines.photo_2021-04-14_20-47-05

У 2014 році вступила на спеціальність Туризм в Одеську національну академію харчових технологій.

Вже з другого курсу почала проходити міжнародну практику в Туреччині за програмою аніматорів в готелі Atlantique animation holiday club.

Цей цінний практичний досвід виявився першим кроком до мрії, адже робота майбутнього фахівця туристичної індустрії пов’язана з Людьми, тому приходячи в цю професію, в першу чергу, потрібно полюбити Людей.

«Ти постійно недосипаєш, бракує часу на рідних та друзів, але зараз, перебуваючи вдома на карантині, я, як ніколи, відчуваю, наскільки мені бракує неба і з нетерпінням чекаю тієї миті, коли знову зможу піднятися на літак. Ми оптимісти, які вже встигли скучати за небом» – каже Тетяна.

  

Влада Гірченко – випускниця спеціальності Туризм. Влада з відзнакою photo_2021-04-14_20-47-08закінчила Одеську національну академію харчових технологій та влаштуватись на роботу за фахом. Резюме налічує роботу в туристичній агенції L-тур та Odessa Airport/ Міжнародному аеропорту м. Одеса. Володіє англійською та турецькою мовами.

На сьогоднішній день Влада Грінченко працює на Кіпрі в елітному курортному готелі Kaya Palazzo Resort & Casino 5*.

«Чи любите Ви подорожувати? Я – так! Для одних людей подорож – це мрія, яка виконується раз на рік під час відпустки. Інші – шукають триваліших подорожей: живуть в одній країні, потім досить тривалий час – в іншій. А можливо й подорожувати за службовим обов’язком» – стверджує Влада.

Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню однієї з найбільш гуманних, ефективних галузей – туристичної. Відомо, що в туризмі зайнято 8 % працеспроможного населення (260 млн. чол., тобто кожний 10-й працюючий). Тож задумайтесь при виборі  майбутньої спеціальності.

 photo_2021-04-14_20-47-09Світлана Рєдина закінчила Одеську національну академію харчових технологій, спеціальність Туризм.

Студентські роки пройшли дуже продуктивно, відвідавши дві міжнародні практи в Туреччині від Tez tour та Killit global.

Далі досвід в Dream tour та Партнер тур, останній ТО спеціалізується на внутрішньому туризмі, переважно тури в Карпати.

« Настав «золотий» час для внутрішнього туризму. Ми подорожуємо Україною не тільки через вимушену ситуацію, а через те, що нам є що показати. Ми маємо унікальні природні багатства, історичну, культурну спадщину. Для тих, хто вважає, що все бачив, можу порекомендувати нові маршрути, мені є чим Вас здивувати. Тут головне не напрямок, а бажання» – каже випускниця спеціальності Туризм, Світлана Рєдіна.

  

 

 

Євген Торган та Діана Рунєєва – випускники спеціальності Туризм,  ОНАХТ.photo_2021-04-14_20-47-16

«Туризм» в ОНАХТ став переломним кроком, який відкрив зовсім інший горизонт для нас.

Навчання з можливістю міжнародної практики та працевлаштування вже з першого курсу – те, що привернуло увагу і налаштувало вектор побудови наших кар’єр в туризмі, і не тільки. Все почалося з Туреччини, робота у туристичного оператора Anex tour. ⠀

Діана та Євген пройшли всі сходинки. Від трансферного гіда до екскурсійного, шоп, шоп-контролю, оперейшну і, нарешті, в готель. ОАЕ, Таїланд, Лаос, Індонезія та ін.

За час навчання в ОНАХТ Євген та Діана набули усі необхідні професійні компетенції для того, щоб бути конкурентним під час інтерв’ю. Міжнародна практика у туристичного оператора Anex tour стала першою сходинкою до професії фахівця з туризму. Відтак наші випускники вже більше 5 років проживають в найбільш розкішному місті світу Дубай.

  

photo_2021-04-14_20-47-18Вікторія Васькова у 2014 році вступила до ОНАХТ на спеціальність Туризм. Одразу скористалася можливістю, яку пропонує академія, а саме, поїхати на міжнародну практику до Туреччини.  Весною Вікторія вже була м. Анталія за програмою Tez Tour Turkey. В Туреччині пройшла  2-х тижневе навчання в Lake & River Side Hotel & Spa 5*. Перший досвід і такі чудові умови, мені дуже пощастило: екскурсії від Tez Tour, адже перш ніж показувати туристам найвідоміші атракції, ми повинні побачити їх самостійно; навчання у туроператора; знайомство з усіма готелями регіону, з якими працює Tez Tour (Анталія, Сіде, Белек, Аланія, Кемер); вивчення турецької мови; нові знайомства та друзі. В 2015 р. Вікторія почала працювати у туроператора Anex Tour Turkey і саме ця робота дала квиток до роботи в Таїланді. Туризм на протязі довгих років продовжує залишатися основним джерелом доходу країни, через що держава приділяє особливу увагу якості сервісу і розвитку туристичної інфраструктури. Можете бути впевненими, відпочинок в Таїланді – це відпочинок в найсучасніших умовах. Таїланд має унікальну природню красу та контрастність, що поєднує в собі найдавнішу культуру з безперервним ритмом життя мегаполісу. Спершу Вікторія працювала в  Anex Thailand( Phuket)2015-2016, а потім Sayama-Biblio Globus Thailand (Phuket) 2016- до тепер. Зараз обіймає посаду Помічник директора транспортного відділу Sayama-Biblio Globus Thailand (Phuket).

“Багато предметів, які ми вчили в академії, допомогли мені впорається з важливими питаннями. Бажаю абітурієнтам йти за мрією і не боятися перешкод. Важко в кожній роботі, але у нас є можливість насолоджуватися навіть в самих стресових ситуаціях, так як ми працівники туризму – ми і даруємо радість, відпочинок і насолоду кожним моментом” – каже Вікторія.


 

photo_2021-04-14_20-47-21Карина Шведюк вступала на спеціальність Туризм усвідомлено. Вибір стояв між кількома університетами в Одесі, але головною вимогою було отримання професійної практики, спробувати себе в туристичній сфері та бажано закордоном. Поспілкувавшись з багатьма університетами, Карина зробила свій вибір на ОНАХТ так як, саме тут надається міжнародна практика закордоном.

На другий рік начання Карина скористалася унікальною можливістю спробувати свої сили на практиці у Туреччині.

Обрала посаду guest relation, тому що на цій посаді потрібноphoto_2021-04-14_20-47-20 займатися: заселенням гостей, залишаєшся ними на зв’язку 24/7, резервація ресторанів в готелі, в місті, виклик таксі, організація свят, декор номерів, ресторанів, оренда яхт, вертольотів і тд.

Карина працює в готелі Lujo hotel Bodrum вже 2 роки. Звичайно міжнародна практика  це  величезний плюс того, як можна підтягти свою англійську, спробувати працювати з різними національностями усього світу (з нами працювали турки, айзербаджанці, німці, французи, бразильці, росіяни, китайці та багато інших).

«Це було найкраще, що могло зі мною трапиться в житті, кажу без перебільшень.Такий досвід,  тренінги, які нам викладали в готелі, можливість розвитку, познайомиться і попрацювати з зірками шоу-бізнесу (моїми відпочиваючими були Тіна Кароль, Настя Каменських, Григорій Лепс,  Володимир Зеленський, Сергій Лазарєв та інші). Вдячна кожній людині, з ким довелось працювати, кого зустріла на своєму шляху і звичайно ж, саме величезне спасибі я хочу сказати нашій академії. Спасибі ОНАХТ за можливість побачити світ,  за колосальний досвід в сфері туризму,  дякую за такі можливості!» – каже Карина.


Коваль Анастасія з дитинства любила пригоди і телешоу про подорожі.

Коли вибирала професію на яку вступить до ЗВО, довго не думала, бо вже знала, що це буде спеціальність “ТУРИЗМ” та  місто Одеса.

174542057_165039245499035_5442962343006782205_nГугл підказав, що спеціальність “ТУРИЗМ” є в кількох вузах Одеси. Одним з них була Одеська національна академія харчових технологій. Переступивши поріг саме цього місця, Анастасія вдихнула глибоко і відчула запах – закладу вищої освіти. Пахло деревом і книгами. І, Настя, відразу зрозуміла, що навчатися буде тут.

Академія дає можливість проходити практику за кордоном. Саме завдяки цьому в 2017 році Анастасія успішно пройшла співбесіду на літній сезон у великій туристичної компанії в Туреччині.

У 2018 році запрошують на другий сезон в цій же компанії. Довелося поєднувати закінчення навчання з перебуванням за кордоном – складно, але можливо.

Туреччина дуже закохує в себе – безцінний досвід, цікава країна, багато нових знайомств. Але після двох сезонів і закінчення навчання Настя вирішує залишитися в Україні і розвиватися тут.

“На даний момент вже 2 роки працюю в турфірмі “ХОЧУ У ВІДПУСТКУ”, як би не ламав нас карантин, я все ще в справі. Туризм затягує, він в крові. Ніяка їжа або річ не замінить справжніх вражень від відпочинку. А найбільший кайф – коли твій клієнт щасливий і ділитися з тобою позитивними враженнями. Я готова про це говорити вічно, але якщо тобі цікаво як проходила моя практика в Туреччині, що для цього потрібно, як поєднувати навчання і роботу і так далі , тоді, пиши мені в інстаграм koval.nastasiia. З радістю відповім на будь-яке питання” – каже випускниця спеціальності Туризм, Анастасія Коваль .ЛПАЛАЛМене звуть Москаленко Яна. Я закінчила спеціальність Туризм у 2018 році. За цей час, я відкрила туризм з іншого боку: особливості роботи, психологія спілкування і багатогранність можливостей. Любов до подорожей почалася з дитинства, коли вперше сім’єю ми поїхали в Карпати. З того моменту я мріяла побувати скрізь.

Коли постав вибір професії, сумнівів не було. Незабаром в академії нам розповіли про можливості поїхати на практику за кордон. Першою країною, яку я вибрала для знайомства з практичною стороною туризму, стала Туреччина. Пройшовши співбесіди, творчі та практичні завдання, відібрали частину студентів різних вікових груп, з різних університетів і різних країн. Почався шлях знайомства зі світом і з собою в цьому світі.

Я працювала трансферним гідом. Робота полягала в тому, щоб зустрічати гостей компанії в аеропорту і розвозити по готелям, і в зворотному напрямку: з готелю в аеропорт. Було нелегко звикнути до шаленого ритму роботи: і вночі і вдень треба бути готовим виїхати на програму (готель-аеропорт-готель), бути завжди на зв’язку, щоб підмінити колегу, якщо треба. Колеги були з різних країн, з різним досвідом, характерами. В житті мені дуже подобається пізнавати різноманіття міст, країн, людей, світоглядів, і разом з цим подобається знаходити спільне, схоже. Це, на мою думку, основа туризму: життя в різноманітті, але завжди знаходити спільне в усьому і в усіх.

На наступний рік я поїхала в Грецію. І в Греції провела три сезони. Я закохалася в цю країну з першого вдиху. Я працювала на острові Закінф, що в Іонічному морі. І сказати, що мені пощастило – це просто промовчати. У перший сезон в Греції, я робила замітки про роботу та відпочинок. Адже працюючи в туризмі, варто завжди пам’ятати, що синонім до слова «туризм» є «задоволення».

Як на мене, туризм – це стан абсолютного прийняття ситуації, це відкритий світогляд, це дитяча наївність і допитливість. Він допомагає нам згадати, як було цікаво пізнавати світ, починаючи з сусідської вулиці, куди мама не пускала, продовжуючи Еверестом …

Подорожуйте і насолоджуйтеся життям!Слаблюк МЕЫВРПУЕаргарита – випускниця Одеської національної академії харчових технологій; отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Туризм» та продовжила працювати за фа

хом. Наразі старший менеджер у міжнародній компанії VFS Global, яка є світовим лідером з надання візових послуг для дипломатичних місій та урядів у багатьох країнах світу. Фахівець з надання інформації, перевірки,прийняття та обробки документів для передачі до дипломатичних установ (посольств та консульств) для отримання віз за європейським напрямком.
«Туризм – одне з найкращих занять, яке можливо собі обрати для подальшої роботи та життя, в чому я переконалася на власному досвіді!»