Слово завідувача

изображение_viber_2022-08-17_13-48-34-964

Вітаю, шановні колеги, батьки, абітурієнти, здобувачі та гості кафедри!

Користуючись нагодою хочу запросити до кафедри туристичного бізнесу та рекреації ОНТУ

на навчання за освітньою програмою “Міжнародний туризм” СВО “Бакалавр” та “Магістр”

Всі ми хочемо відчувати саме те, що не можна узяти з книг, подивитися по телебаченню, послухати за допомогою мобільних засобів. Туристи прагнуть до отримання емоцій, позитивних вражень, задоволень, а також постійно хочуть все це примножувати.

Ближче до закінчення школи кожен із Вас задається питанням – який ЗВО обрати, яка спеціальність лежить до душі, ким Ви бачите себе через 10, 15 років. На ці важкі питання доводиться шукати відповіді вже в молодому віці. Проте не відняти бажання кожного до подорожей та бажання, щоб робота стала хобі. Все це можливо та реально – весь світ стає доступним завдяки нам в рамках набуття теоретичних знань та практичних навичок, soft skills при виборі спеціальності 242«Туризм і рекреація». Усі свої зусилля в освітньому та науковому процесах ми направляємо на збереження цінностей духовних, матеріальних, що ведуть до креативності і пошуку себе у туризмі.
У здобувачів ОП “Міжнародний туризм” прагнення професійного та кар’єрного зростання підтримується лекціями досвідчених фахівців-професіоналів з туризму, які є консультантами і учасниками організації цікавих туристичних проєктів.
Знання та вміння використовувати правила ведення туристичного бізнесу в різних країнах, бути комунікабельним – все це набувається через позааудиторні заняття та міжнародні практики, які дозволяють здобувачам ще до закінчення освітньої програми працевлаштуватися, реалізовувати омріяні ідеї у власному бізнесі, постійно пізнавати світ.

Я впевнена, що результати кропіткої Вашої роботи під керівництвом висококваліфікованих викладачів кафедри туристичного бізнесу та рекреації в стінах ОНТУ будуть відображені в отримані диплому, який символізує перепустку у світ нової професії.
Бажаю, щоб сьогоднішній вибір обраної Вами спеціальності привів до нас – разом ми сміливо будемо йти вперед і підкорювати нові вершини!

З повагою та найкращими побажаннями,

завідувачка кафедри туристичного бізнесу та рекреації

д.е.н., проф. Добрянська Наталя Анатоліївна

Презентація спеціальності

Наші сторінки у соціальних мережах:
FacebookInstagramTelegram