Засідання кафедри туристичного бізнесу та рекреації №5

відбудеться 27 грудня 2023р. о 13.30

Для підключення в дистанційному режимі: Zoom 725 510 7230 Код 366211

Порядок денний:

1. Обговорення результатів захисту кваліфікаційних робіт (зав.каф., звіт голови ЕК)
  2. Про затвердження звітів стажування (підвищення кваліфікації) викладачів кафедри в Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова (звіти викладачів)
  3. Про підготовку та проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science” у 2023 – 2024 н.р. за напрямом “Туризм та готельно – ресторанна справа” (зав.каф.)
  4. Профорієнтаційна діяльність кафедри (зав.каф., викладачі)
  5. Щодо результатів діяльності кафедри в 2023 р. (зав.каф.)
  6. Обговорення проєкту ОП “Міжнародний туризм” бакалаврського рівня вищої освіти 2024р. (гарант, робоча група, викладачі, стейкхолдери)
  7. Обговорення проєкту ОП “Міжнародний туризм” магістерського рівня вищої освіти 2024р. (гарант, робоча група, викладачі, стейкхолдери)
  8. Щодо антикорупційної політики в ОНТУ і на кафедрі, щодо дотримання положень мовних та етичних норм роботи викладача (зав.каф.)