Засідання кафедри туристичного бізнесу та рекреації №3

відбудеться 17 жовтня 2023р. о 17.30

Для підключення в дистанційному режимі: Zoom 725 510 7230 Код 366211

Порядок денний:

1. Про результати захисту практики (керівники практик)
2. Про підготовку кваліфікаційних робіт випуску І семестр 2023/2024 н.р. (керівники кваліфікаційних робіт)
3. Про розподіл здобувачів та затвердження тем кваліфікаційних робіт здобувачам СВО «Бакалавр» та СВО «Магістр» освітньої програми «Міжнародний туризм», які навчаються на денній та заочній формі навчання (зав.кафедри).
4. Про підготовку та проведення І етапу всеукраїнської студентської олімпіади з спец. 242 Туризм і рекреація з «Туризмознавство» та навчальної дисципліни «Рекреалогії» (проф. Добрянська Н.А., доц. Калмикова І.С.)
5. Про підготовку та проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science” у 2023 – 2024 н.р. за напрямом “Туризм та готельно – ресторанна справа” (зав.каф.)
6. Щодо підготовки та затвердження звіту з наукової та міжнародної роботи членів кафедри (всі викладачі)
7. Обговорення анкетування здобувачів, викладачів, стейкхолдерів щодо якості освітньої програми “Міжнародний туризм” та якості надання освітніх послуг
8. Щодо участі в роботі Ярмарки вакансій (зав.каф.)
9. Щодо антикорупційної політики в ОНТУ і на кафедрі, щодо дотримання положень мовних та етичних норм роботи викладача (зав.каф.)