Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів. The result

20210626_095630Захисти кваліфікаційних робіт на кафедрі туристичного бізнесу та рекреації тривали з 14 червня по 25 червня 2021 року. Було захищено 55 кваліфікаційних робіт: 6 магістерських і 49 бакалаврських. Серед оцінок екзаменаційної комісії 93 % «відмінно» (А, віще 88 балів), в тому числі 35 % віще 98 балів.

Високо було оцінено комісією наступні кваліфікаційні роботи бакалаврів:

1. Батіщев Мурад Мохтарович, СВО Бакалавр, «Створення та впровадження авторського туру до Португалії», керівник д.е.н., проф. Добрянська Н.А.;
  2. Бондар Оксана Олегівна, СВО Бакалавр, «Створення і просування авторського туру до Соціалістичної Республіки В‘єтнам», керівник д.е.н., проф. Добрянська Н.А.;
  3. Лева Євген Володимирович, СВО Бакалквр, «Тревел-блогерство у просуванні внутрішнього туризму в Україні», керівники д.е.н., проф. Меліх О.О., к.е.н., ст.викл. Байрачна О.К.;
  4. Давидова Дар’я Борисівна, СВО Бакалквр, «Розробка каталогу міжнародних туристичних послуг для туристів Анталійського узбережжя», керівник к.т.н., доц. Ліганенко М.Г.
  5. Іногда Софія Олександрівна, СВО Бакалавр, «Розробка та просування історично-замкового туру по Одеській області», керівники д.е.н., проф. Меліх О.О., к.т.н., ст.викл. Воскресенська О.В.;
  6. Казімірова Марина Ігорівна, СВО Бакалавр, «Розробка та просування екстремального туру в Первомайському районі Миколаївської області», керівник д.е.н., проф. Добрянська Н.А.;
  7. Йовенко Юлія Михайлівна, СВО Бакалавр, «Пошук локальних продуктів для організації гастротурів в Херсонську область», керівник к.т.н., доц. Калмикова І.С.;
  8. Почтар Тетяна Михайлівна, СВО Бакалавр, «Організація розважального туру до м. Барселона», керівник к.т.н., доц. Ліганенко М.Г.
  9. Снігур Каріна Віталіївна, СВО Баклквр, «Розробка та просування гастротуру Україна-Німеччина», керівники д.е.н., проф. Меліх О.О., к.е.н старший викладач Шекера С.С.;

Всі кваліфікаційні роботи магістрів оцінено на відмінно.

24 червня 2021 року на кафедрі туристичного бізнесу та рекреації було захищено 7-ма студентами Міжнародна міжкафедральна комплексна кваліфікаційна робота на тему “Розвиток винного туризму на території Причорноморського регіону України”. Головні керівники роботи – завідувачка кафедри туристичного бізнесу та рекреації, д.е.н., професор Олена Меліх та декан факультету технології вина та туристичного бізнесу, к.т.н., доцент Ганна Саркісян.

Робота виконувалась сумісно із кафедрою “Маркетингу, підприємництва і торгівлі” під керівництвом Олени Голубьонкової, к.е.н., доцент, Марини Брайко, старший викладач та Коледжем промислової автоматики та інформаційних технологій. Захист переважно було проведено на англійській мові.

Студентські розробки є навчальним прототипом роботи команди ОНАХТ в міжнародному грантовому проєкті “Море вина”.

Серед результатів командної комплексної роботи:

Каталог для туристів https://www.canva.com/design/DAEg7KzOk_c/wHB3L57Xi8lllHblHRhGVQ/view?utm_content=DAEg7KzOk_c&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton

Сайт винного туризму https://awesome-ardinghelli-4c4bc7.netlify.app/index.html