Участь у Міжнародній науково-практичній олімпіаді з туризму

Здобувачі Одеського національного технологічного університету взяли ШвецьПодяка Камушков, яка проводилась на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», у період 28 листопада – 02 грудня 2022 р.

Олімпіада містила комплекс завдань: написання есе на запропоновану тему, підготовки творчого відеоролику за темою «Я екскурсовод рідного краю» та проходження тестування з туризму.

Студентка групи МТ-23 ШВЕЦЬ Любов Олександрівна, під керівництвом д.е.н., доц. КАМУШКОВА Олександра Сергійовича, зайняла ІІ місце серед здобувачів. Вона написала есе на тему «Інклюзивний туризм: досвід Європи, проблеми та перспективи України» та презентувала відеоролик туристичного маршруту Одесою «Я вам не скажу за всю Одесу…»

Кафедра туристичного бізнесу та рекреації, деканат та керівництво пишається та щиро вітає здобувача та керівника. Здобувачу бажає подальших успіхів у навчанні та нових перемог і досягнень у конкурсах та олімпіадах!