Що необхідно знати щоб ефективно керувати рекреаційним комплексом?

ольга суслова
Ольга Суслова – керуюча РК “3 Карася”

3 кар 3кара 3карасяДавно відомо, що для виховання справжніх фахівців, в студентів необхідно вкладати не тільки теоретичні знання, але ще і практичні навички. Для досягнення саме цієї мети ми запрошуємо лекторів, які працюють “на передовій” внутрішнього туризму України та Одеської області зокрема.

Трохи про лектора, який виступав для наших студентів 21 березня.
Ольга Суслова – одна з тих професіоналів, які підтримують нашу концепцію навчання. Ольга є керуючою в рекреаційному комплексі “3 Карася”. Комплекс розташований в Біляївському районі Одеської області, в годині їзди від міста Одеса і в п’яти хвилинах їзди від районного центру – Біляївка. Зручний під’їзд, автостоянка, що охороняється терріторія.Рекреаціонний комплекс включає в себе вдома для проживання різного рівня комфорту (одне і двоповерхові дерев’яні котеджі, а також «будиночки рибалки»), басейн, ресторан, баня, альтанки, для відпочинку, дитячий та спортивний майданчики. Площа основного водойми 45 гектарів, довжина близько 2-х км, ширина 200-400 м. Вода протічна, середня глибина 2-3 м.
Студенти дізналися про аспекти взаємодії з туристичними операторами, про методи просування і реклами рекреаційного комплексу, про те що необхідно завжди “тримати руку на пульсі” і стежити за інтересами туристів. А також про те як зберегти постійних клієнтів, які цінують тишу і затишок комплексу.
Дякуэмо за захоплюючу розповідь і корисні поради!

IMG-a464d759c9930f2538363baf79a1d611-V

IMG-0ac5af4df31732811ecd345c79e9a25f-VIMG-bc5c012c22ea104629d3305f4f573d9c-V