21 вересня 2019 року Туристичний форум «Сreative tourism. Traveling and finding yourself»

Відповідно до рішення вченої ради ННТІХП ім.М.В.Ломоносова ОНАХТ від 02.09.19 № 1 «Щодо проведення Туристичного форуму «Creative Tourism. Traveling and finding yourself  (Креативний туризм. Подорож і пошук себе)».

Запрошуємо Вас до участі у Форумі, який відбудеться 21 вересня 2019 року на базі  Одеської національної академії харчових технологій.

Мета Форуму: інтеграція студентів, молодих вчених і фахівців, що займаються теоретичними і практичними розробками в області розвитку туристичних дестинацій.

Місія Форуму: сприяння появі наростаючого тренда креативного туризму в світі і в Україні.

Завдання Форуму:

• створення системи співробітництва в сфері молодіжного та креативного туризму і реалізації молодіжних проектів;
  • створення майданчика для молоді, яка бажає представляти свої нові проекти для туристичного бізнесу;
  • популяризація креативного туризму, в тому числі з етно- та екологічними характеристиками;
  • виявлення і підтримка найбільш ефективних форм взаємодії в сфері освіти за спеціальністю «Туризм»;
  • створення єдиного інформаційного простору для учасників Форуму, з метою забезпечення подальшої співпраці.

Форум традиційно є майданчиком для масового очного змагання студентів вищих навчальних закладів у творчому застосуванні здобутих з туризму знань, умінь та навичок та науково-практична конференція за участю представників туристичного бізнесу, представників державних і міждержавних установ і структур.  Конкурс Форуму проводиться у вигляді очного постерного travel-фото змагання між творчими роботами студентів. Студентський конкурс проводиться в день до початку науково-практичної конференції Форуму. До участі допускаються усі зареєстровані учасники Форуму із travel-фото постерами.

Учасники  Форуму повинні мати з собою студентський квиток та паспорт. Просимо завчасно повідомити про дату, час прибуття учасників та їх кількість і необхідність поселення.

Контактна особа: завідувач кафедри туристичного бізнесу та рекреації ОНАХТ  – Меліх Олена Олександрівна, телефони: (048) 720-91-93, (067) 785-33-01, e-mail: olena_melikh@ukr.net