11 березня 2020 року на кафедрі туристичного бізнесу та рекреації відбулась відкрита лекція, яку проводила представник міжнародного туристичного туроператора “Веді Тур Груп-Україна

11 березня 2020 року на кафедрі туристичного бізнесу та рекреації відбулась відкрита лекція, яку проводила представник міжнародного туристичного туроператора “Веді Тур Груп-Україна ” . Відкриту лекцію проводила  Анна Топтікова, Директор Одеського філіалу. Були присутні студенти 1 курсу та викладачі кафедри туристичного бізнесу та рекреації.

Офіси «Веди Тур Груп» в Празі та Карлових Варах працюють на прийомі туристів з різних країн.

Щороку ” Веді Тур Груп-Україна ”  приймає активну участь в проведенні Міжнародних Туристичних виставок (UITT), виїзних семінарах по містах України, проводить інформаційні тури на курорти Чехії спільно з а / к «Чеські авіалінії».

Було порушено ряд актуальних питань у галузі організації туризму, екскурсійної діяльності та курортної справи провідних туристичних дестинацій Європи. Анна Топтікова на розкрила особливості ведення туристичного бізнесу, ознайомила студентів із туристичними ресурсами Чехії, розкрила особливості їх туристичної спеціалізації.

Досвід представника туристичного оператора дуже зацікавив слухачів. Лекція пройшла в живій, дотепній манері.

Ми дуже сподіваємось, що співпраця академії з “Веді Тур Груп-Україна ” продовжиться й надалі.

изображение_viber_2020-03-11_11-18-41